Ahojte Trefiláci !

 

Tuto sobotu jsme všichni zdárně absolvovali 8.ročník našeho veleslavného závodu! Jak jsem již dlouho dopředu avizoval, sešli jsme se 16.7.2011 u přebuzského rybníka, abychom si mohli zchladit hlavy (konečně zas jednou) a tělo  v nádherném letním dni během plavání, po doplavání mohli nasednout na své bicyklové stroje , rozohnit se přes Přebuz a Rolavu až k Červené hájence a návrší, kde proběhla v hlubokých loužích (spíše však tůních) druhá vlna ochlazení a celý závod mohli dokončit při vyklusání z Bublavy do Tisové.

Na startu se nás sešlo přesně 100 a mohu hrdě hlásit, že všech 100 dorazilo do cíle ! Směsice přihlásivších se závodníků byla doslova pestrobarevná! Byli zde jak trénovaní sportovci, tak menší ratolesti, tak starší závodníci, ale především teamy Stříbrňáků a Bublaváků.

Bublava Rajdrs letošní ročník pojali bojovo-medicínsky a tak závodili v barvách M.A.S.H. Zato Stříbrňákům to přišlo celé moc uhlazené a tak se připravili coby Neandertálci! Oba dva teamy vykouzlily na mnoha tvářích úsměv a za to jsme jim vděční! Díky !

 

 

A jelikož jste určitě všichni zvědaví na výsledky. Tak tady je tedy máte :-)

 

Zároveň přikládám první fotogalerii. Další budou následovat v menu Fotogalerie.

 

Hlavními sponzory závodu byli: