Vážení sportovci, kamarádi, přátelé...

 

V sobotu 14.července 2012 jsme si všichni společnými silami protrpěli (rozuměj užili) náš závod Kamil Trefil. Musím říci, že to byl jeden z těch "výživnějších" ročníků, protože ačkoliv celý červen a počátek července byly vedra a realtivně dobře, tak se v pátek obloha rozpršela takovým způsobem, že tropické lijáky v deštném pralese jsou malé bezvýznamné nic. V sobotu od 2.00 SELČ sem již nespal, protože déšť krásně a vytrvale bubnoval do oken. Takto to vydrželo až do téměř do 9.00 hod dopoledne. To už byl poměrně velký nápor na mou nervovou soustavu :-)

Pak však se mraky rozestoupily a objevila se krásná modř, což mi dalo naději, že by to nemuselo být tak zlé. Nicméně při ranní kontrole trati a zjišťování stavu louží, sem si říkal, že hloubka je v některých úsecích i 45 cm a délka louže i 15 m, tak že to musí člověk být poměrně hodně rozjetý, aby to prosvištěl a v kaluži nezůstal.

Přesto, že dopoledne a prakticky až do hodiny před startem bylo krásných 18-19 C, tak na startu jsmě měli ještě "příjemnějších" 13 C a přihnal se vichr a déšť. Inu - tradiční folklór :-)

Nicméně závodníci toto naštěstí neřeší a tak se nás sešlo na startu krásných 85 ! Což vzhledem k opravdu špatnému počasí před startem beru jako velký úspěch. Sešli jsme se v různých věkových kategoriích, různých stavech nadupanosti a měli jsme plus bonusy v podobě Stříbrňáků, Bublaváků a pak jednoho "spešl" Ukrajince v atombordelu, který měl skutečně "atomovou" výbavu, se kterou absolvoval celý závod!!!!

Nevím jak k tomu došlo - asi tajná dohoda - ale letos jsme to měli ve stylu showbusinessu, neb Bublaváci representovali průřez styly a muzikou 80.let, zatímco Stříbrňáci byli ve stylu Daniela Nekonečného.

Do cíle jsme se dostali naštěstí všichni a bez vážnější újmy na zdraví, což je vynikající zpráva, protože především u těch zarytých sportovců na začátku startovního pole trnu hrůzou, aby v zápalu boje nepodcenili fyzikální zákony tohoto světa a nechtěli být nesmrtelní :-) Někteří si vypili kalich hořkosti do dna, protože kdy jindy je skvělá příležitost píchnout, než v rámci našeho závodu.

V cíli byli Ti nejlepší odměněni a poté následovalo všeobecné veselí.

Fotky naleznete v odkaze na fotogalerii Kamil Trefila a poté tradičně zde foto s komentářem . Fotky Milana Panzera . Fotky Zdeňka Sokola .

 

Výsledky Kamil Trefila

 

 

Závod se uskutečnil díky těmto hlavním sponzorům

 

                    

Věcné ceny: