Hned na začátek - spravedlnost existuje ! :-)

Abych tedy osvětlil tento můj výkřik do tmy - posledních pár ročníků jsme se potýkali s nástrahami přírody, vzývali jsme kdekoho, aby nám přál s počasím. Nicméně marně. Letos nás někdo vyslyšel, a tak jsme mohli jubilejní 10.ročník Kamil Trefila absolvovat v báječné atmosféře letního počasí. Skvělé!

20.7.2013 byl ve 13.23 SELČ odstartován 10. ročník (celkově 11tý) našeho "triatlonu pro všechny" . Sešli jsme se v hojném počtu na startu, a ponořili se do vln přebuzského rybníka, nasedli na své ocelové, hliníkové a karbonové oře s průměry kol od 16" až po 29" (co jsem stihl zaregistrovat..) a po odhození kol jsme doběhli...někteří vč.mne spíše docourali na Matyldu, kde na nás čekal vytoužený cíl a občerstvení. Nemuseli jsme ani, na cykločásti,  se brodit rašelinovými koupelemi, neboť cyklotrasa byla doslova vyšperkována kvalitním povrchem.

 

Závod si s námi "střihnul" i zapomenuvší se hokejista, který cestou stihnul šokovat i vyplašenou babičku, když se na ní opáčil s dotazem, kde že to najde ten zimní stadion, který tu hledá již od zimy!

Na trati jsme plnili i jednoduché úkoly - slalom, objížděli "živého" člověkopsa a ten, kdo měl na závěr sil na zbyt (údajně Honza Sokol) si mohl dát i žabáky. V cílí jsme si tedy všichni svorně poblahopřáli ke sportovnímu výkonu a jali se slavit.

 

Těšíme se na další ročníky !

 

 

Naši hlavní sponzoři:

 

                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poděkování organizátorům:

 

 

a konečně i na závěr jsou k mání výsledky a komentovaná fotogalerie