www.supervysivky.cz www.kohoutsro.cz

 

 

Překážky pro nás prostě neexistují !

 

Letošní ročník Kamil Trefila byl v pořadí již jedenáctý a usínali jsme na vavřínech, že jsme ostřílení kozáci, které nic nepřekvapí. Ale kola osudu se točí, a tak jsme s hrůzou někdy v půlce května zjistili, že tradiční místo cíle je pro nás tento rok nepřístupné. A tu tě započala přenáramná veselost...protože Kamil Trefil prostě musel nutně končit v Tisové, to prostě jinak nejde a proto jsme horečně (někdy i horečnatě) diskutovali možnosti řešení, které se nám zprvu jevily poměrně nereálně.

Z mé strany proto odcházely po určitých odsouhlasených změnách informační maily vám všem, abychom zjistili, že jsme za pomoci kamarádů schopni zajistit cíl na našem plácku, kde pořádáme i další akce. Což znamenalo zajistit sociální zařízení, stany, lavice, stoly, občerstvení a mnoho dalších věcí (díky Technickým službám Kraslice, Městským lesům Kraslice, Obci Bublava-starostovi p.Jirsíkovi, Restauraci u Kloboučků a Járovi Kohoutovi).

Nicméně po velmi pozitivních ohlasech, které jsem v sobotu od vás získal, si troufám říci, že jsme nezklamali vaše očekávání a že "bojiště" bylo poměrně důstojně připraveno.

Útěchou bylo to, že počasí nám letos přálo. Nespadla ni kapka, krom těch našich vlastních potoků, které jsme si neskromně vytvořili a doběhli s nimi až do cíle.

Holky pojaly celou show ve smyslu hlavního hesla závodu: "Jedeme na krev". A tak byly k vidění na startu, na trati i v cíli sličné sestřičky, které by nás závodníky ihned probudily k životu. V případě kolapsu...Myslím, že i nejen závodníky :-) Kategorie byly rozděleny do krevních skupin a derivátů, jejichž názvy jsem mnohdy slyšel poprvé a k vidění jsou v přiložené výsledkové listině.

Na startu bylo shromážděno 110 závodníků rozličných kategorií, úrovně výbavy, stavu našláplosti či únavy, myšlenkového pohnutí atd atd.,což patří k našemu koloritu akce. Bublava Rajdrs se rozpadli den před závodem a tak čestný prápor srandaakce hrdě nesl team Silber Bull ze Stříbrné, který letos chytnul inspiraci v Čajkovského Labutím jezeru. Byli úžasní jako každý rok a závod povznesli na lehkost a ladnost labutího letu...

V cíli (kde jinde že...) jsme provedli analýzu výsledků, zaujali stanoviska a vyhlásili jsme vítěze. Po vyhlášení vítězů již následovala volná zábava, která nám vydržela téměř do půlnoci.

 

Děkuji vám ještě jednou za podporu a za vaši účast a těším se příští rok ....kde? Inu uvidíme...

 

Ztráty a nálezy:

nalezeny dětské sandále - k mání u Andy

postrádá se - foťák Panasonic

 

Fotogalerie závodu Výsledky závodu