Vážení přátelé,spolubojovníci, spolutrpící, vážení vítězové,

 

v sobotu 16.července 2016 jsme zdolali po 13té trať našeho triatlonového závodu.

V pátek, když jsem vysekával a značil trať, tak jsem si říkal, že následující den bude frišno. Foukal severák a teploměr ukazoval na Přebuzi 8 C. Mé potící se tváře při sekání skrápěly studené kapky , a přiznám se, začínal sem se těšit na další z "výživných" ročníků Kamil Trefila. Nutno říci, že celý týden před závodem byly teploty nižší než velí červencový průměr a srážkový úhrn výrazně vyšší než byl doposud v celém létě. Ale vzhledem k tomu, že kovaným závoďákůlm, kteří nás navštěvují, to obvykle nevadí, tak mne to nechávalo klidným.

Ovšem už páteční večerní obloha se vymetla do šmolkové modře, a v ten moment jsem věděl, že bude dobře. Sice ranní "polomrazík" v podobě 3 C (plus) na Přebuzi byl takový překvapivý, ale o to lepší byl poté celý den.

Při registracích jsme už potili tekutiny jak o život.  Na startu se nás sešlo celkem 90 a to bylo fajn. Viděl jsem spoustu nových tváří, ale zároveň i staré "ostřílené kozáky" z řad soutěživých, či turistických.

Po mém hlásání důležitých informací o registracích, stavu trati a organizačních záležitostech jsme se odebrali na start. Alča nás přesně ve 14:03 SELČ odstartovala a my se vydali zdolat nástrahy trati. Z mně , dosud známých, informací, na trati k žádné újmě nedošlo (krom incidentu těsně před cílem, kde jeden chudák dostal dveřmi od náklaďáku...). A to je vynikající zpráva, protože hlavně cyklo část je obvykle záludná v rychlých sjezdech.

Do cíle se dostali všichni zaregistrovaní a mám pocit, že i pár nezaregistrovaných, kteří si odjeli např.jen cykločást. Dorazila i miminka ze Stříbrné, v podání Silber Bull Teamu. Tito borci svou choreografiíí zcela neodmyslitelně patří k našemu závodu!

Alča a Soňa po dojetí všech do cíle zpracovaly zapsané časy od Dany Sokolové a p.Vokrové a lehce před pátou odpolední jsme vyhlásili vítěze jednotlivých kategorií.

Po vyhlášení vítězů se o nás po stránce pupíkové postarali manželé Bělohlávkovi, p.Váczi,p.Horvátová,p.Farkašová a po stránce společenské to byl DJ Šurda z Kynšperka s manželkou.

Volnou zábavu rozproudila skvělými kreacemi a totálním tanečním nasazením Danka, a tak dnes Alču napadlo, že příští ročník vymyslíme soutěž pro diváky...o její formě a provedení budete informováni před dalším ročníkem :-)

 

Obrovské díky patří organizátorům a dálepak i sponzorům, kteří s námi drží přízeň. DÍKY !!!

 

 

 

Hlavní sponzoři závodu jsou:

 

 

Odvoz kol zajistila:

SELEKTRA Sokolov s.r.o.

 

Občerstvení podpořil:

 

Výsledky:

Muži                                         Ženy

1. Michal Dvořák                                           1. Beáta Garšicová

2. Jan Havel                                                 2. Libuška Sokolová

3. Jakub Kurtin                                             3. Gabriela Gaudlová

 

Děti starší 11- 14 let              Děti mladší 0-10 let

1. Martin Prokopec                                       1. Josef Děbnár

2. Ondřej Podhajský                                    2. Bruno Schreiner

3. Vanesa Vopičková                                    3. Jakub Vyleta

 

Teamy                      Nejmladší závodník       Nejstarší závodník

1. HBT                                     Miroslav Krajník                                  Štěpán Cimrman

2. Silber Bull Stříbrná

3. SKI Klub Bublava

 

a na závěr - i Kamil trefil !!!!!!!

Kompletní výsledky závodu