Nově rekonstruovaná vila ležící nedaleko lyžařského areálu.


Vila Ráček

Nabízíme ubytování v příjemném rodinném prostředí v centru krušnohorské obce Bublava (690-935 m.n.m.) cca 400 m od ski areálu Bublava (www.ski-bublava.cz ). Jedná se o starší rodinný dům, který v roce 2007 proběhl kompletní vnitřní rekonstrukcí. V roce 2008 proběhne rekonstrukcí vnější. V přízemí domu jsou k dispozici 2 samostatné apartmány. Jeden dvoupokojový se 3 lůžky a přistýlkou (rozkládací pohovka), vlastním vybaveným kuchyňským koutem a sociálním zařízením (WC, sprcha). Druhý apartmán je typu garsonka pro 2 osoby, též s vlastním soc. zařízením a vybaveným kuchyňským koutem. Oba apartmány jsou vybaveny TV/SAT. K dispozici je společná lyžárna.

Ceník ubytování: Apartmán 1 ( pro 4 osoby)

Zimní sezona: Letní sezona:

400 Kč/osoba/noc při obsazení 2 lůžek 350 Kč/osoba/noc při obsazení 2 lůžek

350 Kč/osoba/noc při obsazení 3 lůžek 300 Kč/osoba/noc při obsazení 3 lůžek

300 Kč/osoba/noc při obsazení 4 lůžek 250 Kč/osoba/noc při obsazení 4 lůžek

Apartmán 2 ( pro 2 osoby)

Zimní sezona: Letní sezona:

400 Kč/osoba/noc při obsazení 1 lůžka 300 Kč/osoba/noc při obsazení 1 lůžka

330 Kč/osoba/noc při obsazení 2 lůžek 250 Kč/osoba/noc při obsazení 2 lůžek

Slevy:
Děti do 5ti let zdarma (nepočítají se do počtu osob), při plném obsazení apartmánu nad 7 dní.

Další informace:
Ceny zahrnují spotřebu energií, závěrečný úklid, povlečení, ručníky, pobytovou taxu. V zimní sezoně dáváme přednost týdenním pobytům.
Apartmány je třeba uvolnit do 10,00 v den ukončení pobytu.V den příjezdu je možné se ubytovat od 15,00.

Stravování:

V okolí se nachází několik restaurací s možností stravování – Restaurace U Vichřice, Restaurace Bleiberg (s rozhlednou), Restaurace Bublava.

 

Možnosti v okolí:

 

V zimě - moderní lyžařský areál vzdálený 400 m (sjezdové tratě všech obtížností a dětská hřiště – ideální pro rodinné lyžování).  Bublava je výchozí bod pro nástup na běžecké tratě – Krušnohorská magistrála (česká strana) směr Přebuz, Jelení, H. Blatná, Boží Dar. Na německé straně vzdálené 1 km od Bublavy je k dispozici cca 150 km strojově upravovaných běžeckých stop – Kammloipe (www.kammloipe.de). Přímo v obci je při dobrých sněhových podmínkách strojově upravován 5 km dlouhý běžecký okruh Bleiberg – Tisovec.

V létě – možnost cyklistiky – spousta značených cyklotras , pěší turistiky, jízdy na koních, tenis, skalní lezení, koupání, lezecká stěna

Fotogalerie

Kontakt:

Martina Račková

Bublava 649

358 01 Kraslice

tel.: +420 605468738

mail:

web: www.sk-bublava.com