Beitragsseiten
Kamil Trefil 2008
Seite 2
Alle Seiten
There are no translations available.

Halýý holááááá výsledková listina volááááá.

Vážení a milí sportunadšenci a ostatní čumilové (míněno přihlížející), rád bych Vám sdělil, že se tento víkend - 19.7.2008 - konal jubilejní pátý ročník společensko-sportovního závodu Kamil Trefil.

 

V sobotu jsme se všichni probudili do krásně propršeného dne a tak jsme s napětím očekávali jaká bude letošní účast. Musím říci, že po prvním zděšení, kdy místo davu sportovců a ostatních příznivců sportu, které jsme při prezentaci u Matyldy očekávali, jsme jich stěží napočítali 17. V této chvíli jsme byli my,pořádající, v těžké přesile.

Nicméně utěšoval jsem se tím, že na startu na Přebuzi bude atmosféra lepší a počet lidí výrazně vyšší.

Po příjezdu na Přebuz jsme zjistili, že teplota vody a vzduchu je v ideální rovnováze - tedy 13 C. Což pro mnohé soutěžící a i přihlížející se zdál nepřekonatelný problém. Příjezdem jsme vyrušili skupinku rybářů, kteří v poklidu ,ve vaťácích, měli nahozené pruty a čekali na úlovek. To ještě netušili, že v tento den již pravděpodobně nic neuloví, neboť doufali, že se nenajde skupina "odvážlivců", kteří smočí své tělo v osvěžující přebuzské vodě plné humátů. To se ovšem spletli!

Všechny tři disciplíny absolvovala nakonec víc než polovina dorazivších závodníků a patří jim opět velké uznání za jejich odvahu a nadšení - i přes takovou nepřízeň počasí - se poprat o kvalitní umístění ve výsledkové listině.

Letošní ročník byl ve znamení extrémních (dalo by se říci) povětrnostních podmínek a ve znamení změny běžecké části trati. Tuto změnu si pak většina lidí pochvalovala, což mne příjemně potěšilo (i když to kapánek závod ztížilo).

Hlavní sponzoři:  Město Kraslice    Důlní strojírenská společnost   Auto Štádler