There are no translations available.

Pension je umístěn v klidné části Kraslic zvané Zelená hora. Jméno místa potvrzuje okolí pensionu, které je po většinu roku skutečně zelené a přestože "hora" je poněkud nadnesené, vrch nad pensionem je natolik vysoký, aby v zimě skýtal výbornou možnost lyžování. Penzion leží 4 km od centra Kraslic, odkud je pravidelné dopravní spojení vlakem i autobusem. Snadno dostupná jsou lyžařská a turistická střediska ve Stříbrné, Bublavě a Klingenthalu. Místo je dostupné signálu všech mobilních operátorů.

Náš pension nabízí ubytování ve dvou až šestilůžkových pokojích. Celková ubytovací kapacita je 20 lidí. Koupelna a sociální zařízení je společné.

V penzionu je velká společenská místnost s televizí a satelitním příjmem. Místnost slouží zároveň jako jídelna. Máte možnost také posedět na terase, odkud je nádherný výhled do Kraslického průsmyku

 

Náš pension nabízí ubytování ve dvou až šestilůžkových pokojích. Celková ubytovací kapacita je 20 lidí. Koupelna a sociální zařízení je společné. V pensionu je velká společenská místnost s televizí a satelitním příjmem. Místnost slouží zároveň jako jídelna. Máte možnost také posedět na terase, odkud je nádherný výhled do Kraslického průsmyku. U pensionu je parkoviště pro šest osobních automobilů.

Struktura ubytovacích kapacit:
* 1 x třílůžkový pokoj + možnost 1x přistýlka
* 2 x čtyřlůžkový pokoj + možnost 2x přistýlka
* 1 x jednolůžkový pokoj + možnost 1x přistýlka
* 1 x dvoulůžkový pokoj + možnost 1x přistýlka

Ceny ubytování:
250,- Kč/den včetně snídaně
Ceny stravování:
Večeře 80,- Kč/den
H
otová jídla (100/150g), minutky (100/200g)
Snídaně formou obložených talířů, večeře dle volby zákazníka.
Pro uzavřené společnosti dle individuální dohody.

Parkování na parkovišti pensionu ZDARMA.
Ceník je platný od 1. 1. 2007. Provozovatel si vyhrazuje právo jeho změny.

Objednávejte prosím na tel. číslech:
+420 352 687 193
+420 352 686 422
Mobil: +420 721 502 397