Výsledková listina druhého ročníku Kamil Trefila
Muži    
Pořadí Jméno    Čas  
1. Petr Korelus   45:22 absolutní vítěz
2.  Venca Sinkule   46:22  
3. Roman Gogor   49:42  
4. Petr Dlouhý   50:50  
5. Pavel Berka   50:53  
6. Petr Müller   52:23  
7. Jiří Haas   53:21  
8. Fanda Götz   54:18  
9. Jan Děbnár   54:26  
10. Antonín Kortus   54:58  
11. Luboš Fišer   55:18  
12. Míra Račko   56:25  
13. Libor Bříza   57:40  
14. Miroslav Kabelka   57:53  
15. Milan Pancer ml.   58:38  
16. Péťa Horvát   58:43  
17. Tomáš Boháček   59:11  
18. Karel Bělohlávek   59:35  
19. Ivo Michora   59:44  
20. Lumír Vondrášek 1:00:15  
21. Jaroslav Herynek 1:01:01  
22. Václav Kindrat 1:01:24  
23. Miroslav Suchopár 1:01:29  
24. Tomáš Racek 1:03:19  
25. Stanislav Fořt 1:03:20  
26. Pavel Chromý 1:03:58  
27.-28. Günter Fischer 1:05:18  
27.-28. Zdeněk Fridrich 1:05:18  
29. Jaroslav Nádvorník 1:06:00  
30. Tomáš Bureš 1:08:29  
31. Libor Vágner 1:10:42  
32. Tomáš Velát 1:12:25  
33. Jiří Kučera 1:13:28  
34. Zdeněk Tovara 1:14:50  
35. Václav Pusch 1:15:06  
36. Tomáš Martínek 1:18:17  
37. Vít Foitl 1:18:18  
38. Radim Šimlík 1:20:52  
39. Jirka Pohanka 1:21:42  
40. Jaroslav Jakeš 1:23:28  
41. Luboš Šamberger 1:25:45  
42. Petr Polanský 1:31:44  
43. Marcel Koleňák 1:32:09  
44. Saša Pluhovský 1:34:31  
45. Renda Mikle 1:47:38  
46. Jarda Lídl 1:49:01  
47. Jiří Jakeš 1:49:02  
48. Petr Nečas 1:49:03  
49. Petr Böhm st. 1:49:04  
50. Milan Pancer st.  59:22 kolo
52. Bohumír Břehovský 1:01:13 kolo po silnici
100. Kamil trefil 3:35:00  
100. Tomáš Vo. taky trefil 3:35:00  
100. Harry taky trefil 3:35:00  
100. Tomáš Va. taky trefil 3:35:00  
100. Pavouk taky trefil 3:35:00  
100. Martin Tv. taky trefil 3:35:00  
999. Velička netrefil 99:99:99  
999. Jarda K. netrefil  
999. Ruda W. netrefil  
Ženy
Pořadí Jméno    Čas  
1. Eva Břízová 1:05:34  
2.  Sabina Burešová 1:06:33  
3. Radka Müllerová 1:06:47  
4. Hanka Müllerová 1:07:58  
5. Jiřina Hlaváčová 1:07:59  
6. Martina Vlčková 1:16:33  
7. Saša Jančová 1:16:40  
8. Veronika Harantová 1:17:02  
9. Petra Janků 1:18:59  
10. Jana Kortusová 1:19:43  
11. Klára Jakešová 1:23:27  
12. Regina Kindratová 1:26:04  
13. Andrea Jirsíková 1:47:38  
14. Daniela Fazíková 1:37:55 kolo
Zasloužilci
Pořadí Jméno    Čas  
1. Jiří Beran 1:01:18  
2.  Bohouš Havel 1:03:26  
3. Boris Jirsík 1:23:21  
4. Lubomír Smatana 1:24:16  
5. Jiří Váczi 1:29:37  
6. Miloš Selinka 1:42:14  
7. Tonda Bělohlávek 1:37:55 kolo
Děti
Pořadí Jméno    Čas  
1. Ondra Gogor    52:43  
2.  David Koleňák 1:01:57  
3. Jakub Salva 1:19:20  
4. Denisa Polanská 1:30:20  
5. Tomáš Koleňák 1:32:11  
6. Petr Böhm ml. 1:48:25